בלוג

יום ההולדת שלנו. המתנה- שלכם. היום יום הולדת. לא. לא לי. אני נולדתי באפריל. אב…

יום ההולדת שלנו. המתנה- שלכם.
היום יום הולדת. לא. לא לי. אני נולדתי באפריל. אבל ״בי סקסס״ בת שנתיים היום.
וואו. כשהרעיון הבשיל במוחי- לא יכלתי אפילו לדמיין כמה טוב זה יהיה.
טוב בהמון מובנים. קודם כל – טוב לי. טוב לי לעשות את מה שאני הכי אוהבת, עם מי שאני רוצה, מתי ואיפה שאני רוצה. היו לי כמה מנהלים טובים במהלך הדרך אבל כמה טוב לי לנהל את הכל על פי ראות עיניי, להחליט מה טוב ונכון בעיניי, מתי להתעקש ומתי להתגמש ואיך לעשות כל דבר. נהניתי מהיותי שכירה ומהשתייכות לארגונים שאהבתי בכל ליבי, אבל כמה כייף לי לבנות את הארגון שלי ולעבוד עבור עצמי, לצאת לחופשה בלי לבקש רשות מאף אחד ולהחליט מתי וכמה לעבוד.
וגם- מרשה לעצמי להגיד איזה כייף להצליח. יחד עם צוות היועצים המופלא שלי, ליווינו כבר עשרות חברות מכל גווני התעשייה ומאות עובדים שסיימו עבודתם מרצון או שלא מרצון, במגוון גילאים ומקצועות. ליוויתי אישית אנשים בכל צמתות הקריירה האפשריות ושמחתי לקבל משובים מדהימים ותחושה שהשפענו על חיי אנשים כה רבים לטובה.
כמה טוב להגיע למצב שבו מדי שבוע פונים אלינו גם אנשים לליווי אישי וגם ארגונים חדשים וחוזרים על מנת ללוות את עובדיהם או לשתף פעולה. כמה נפלא שרובם מגיעים בעקבות המלצות. לאחרונה היו פניות גם ממגוון ארגונים חברתיים ומשמח מאד לסייע למטרות חשובות.
השנה גם בניתי ופתחתי קורס ייעוץ קריירה פרקטי. התחלתי בקורס אחד בלי לדעת לאן זה הולך ואוטוטו נפתחים עוד שני קורסים ומתחילה להיווצר רשימת המתנה לקורס רביעי.
אז כן- חגיגת יום הולדת שמחה לכולנו. וגם הטבה לכבוד יום ההולדת- לכל הפונים לייעוץ באוגוסט , הנחת יום הולדת מיוחדת. מוזמנים לפנות ואף לשתף🌺
Anat Zilberberg Shaoul Michal Gilboa ענת ברלין Netta Simon Bracha Oren-Simon Judith Bar-hay Kovatch Mira Berger Amir Segal

קראו בפייסבוק

צור קשר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top