בלוג

ללקוחותינו הארגונים – אחרי החגים" הגיע וחזרנו לעבודה שוטפת. השנה גם בחגים נמשכו …

ללקוחותינו הארגונים – אחרי החגים" הגיע וחזרנו לעבודה שוטפת. השנה גם בחגים נמשכו הפניות והתחושה היא שיש פעילות רבה בעולם התעסוקה.

כרגיל אצלנו, ממשיכים בליווי מפוטרים ופורשים בפגישות אישיות בכל המודלים. קיימנו גם הרבה סדנאות "בדרך לתפקיד הבא" ובהן העברנו ותרגלנו מידע רב ומשמעותי לגבי החלקים הפרקטיים של חיפוש העבודה. לשמחתנו, המשובים ממשיכים להעיד על תרומה משמעותית לעובדים.

אחת התופעות הבולטות השנה הייתה הפניית מנהלים בכירים רבים
לליווי ורצינו להזכיר שיש לנו תהליך מיוחד לבכירים.

חלק מהמנהלים נמצאים בתהליך חשיבה וחיפוש אחר המשך הקריירה הנכון להם בשלב זה, חלקם מעולם לא נדרשו לחפש עבודה עד לרגע זה וחלקם עשוי להתקשות בהתמודדות עם תגובות הסביבה. ארגונים רבים בוחרים להעניק למנהלים מהם נפרדים (גם ביוזמת המנהל) ליווי על מנת לסייע, להביע הערכת .תודה ולסיים את יחסי העבודה באווירה נכונה וטובה

הליווי כולל מפגשי ייעוץ תעסוקתי אישיים איתי. ניתן גם להמיר חלק מהמפגשים או להוסיף חודשי ליווי ותמיכה טלפונית לשאלות והתייעצויות בתחום התעסוקתי. לאחרונה יותר ויותר מנהלים בכירים חשים צורך בליווי אישי מסוג זה על מנת להתייעץ לגבי חיפוש העבודה, בחינת האפשרויות העומדות לרשותם ותחושותיהם בתהליך‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬.

נשמח לעמוד לרשותכם ולרשות עובדיכם בכל הדרגים ובכל נושא.

קראו בפייסבוק

צור קשר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top