תפריט סגור
אמי סקלייר

אמי סקליר – מייסדת ומנהלת BSuccess

בעלת ניסיון של כארבעים שנה הן בתחום משאבי אנוש והן בתחום הקריירה.

בתחום מעברי הקריירה –

עבודת התיזה של אמי עסקה במעברי קריירה, תחילת הקריירה היתה במרכזי שיקום מקצועיים ואז שנים רבות במכון "מפנה" שהתמחה במעברי קריירה. ברשות אמי יותר מ 20 שנות ניסיון בניהול מחלקות משאבי אנוש, בארגונים שונים ובהם פגשה וייעצה לעובדים רבים בשלבי קריירה שונים. אמי ניהלה גם את מחלקת מעברי קריירה ב"גישה שונה" והיתה חברה במועצת המנהלים בעמותת "עובדים" . כיום, בנוסף לניהול וליווי אנשים במסגרת "בי סקסס בע"מ" אמי גם מנחה סדנאות רבות בתחום וכן פיתחה ומלמדת קורסי "ייעוץ קריירה פרקטי" ליועצי קריירה, מאמנים ואנשי משאבי אנוש.

השקפת עולמה של אמי לגבי ליווי מעברי קריירה נשענת על ההנחה שכל אדם שונה מחברו ואנשים חווים כל אחד מסוגי המעברים באופן שונה. לפיכך, יש לבוא לתהליך עם מגוון נושאים ושירותים, לערוך היכרות עם העובד ולהתאים את התהליך לכל אדם לפי צרכיו והסיטואציה בה הוא נמצא. המודלים שבניתי בתחום ליווי מפוטרים ופורשים הביאו לשביעות רצון גבוהה מאד מצד נועצים וחשוב באותה מידה – ליכולת השתלבות מחדש, גבוהה יחסית, לממוצע בעולם העבודה.

בתחום משאבי אנוש –

ניסיון רב בהקמת וניהול מחלקות משאבי אנוש בארגונים בשלבי חיים שונים – החל מ Start ups (Finjan Software, Fiberzone Networks),דרך חברות בסדר גודל בינוני (TdSoft, Radlan Communication) ועד חברות ציבוריות בינלאומיות (Marvell Semiconductor). 

מאז 2008, במקביל לתפקידים כסמנכ"לית משאבי אנוש, עוסקת בייעוץ משאבי אנוש במגוון ארגונים ומסייעת להקמת תשתיות משאבי אנוש, גיוס, ייעוץ ארגוני, טיפול ביחסים בין הנהלות לעובדים, זהות ארגונית, הערכות עובדים ועוד. בארגונים שבהם יש פונקציית משאבי אנוש, אמי מלווה, יועצת ומאמנת אנשי מקצוע בתחום. בנוסף, מלווה מועצות מנהלים בתהליכי גיוס מנכל"ים.

אמונתה המקצועית של אמי לגבי מקצוע משאבי האנוש היא שממלא התפקיד חייב להיות מסוגל לשלב את האינטרסים של הארגון ושל העובדים ולא לייצג רק את אחד הצדדים, חייב להיות מחובר לצרכיו העסקיים של הארגון אך לחוש את העובדים כך שיוכל לרתום אותם להשגת מטרות אלו. המקצוע מחייב שילוב של אנושיות והוגנות, יחד עם ראייה עיסקית ושיווקית. ארגונים קמים ונופלים גם על טיב הגיוסים ועל ניהול המשאב האנושי. שבעזרת נסיונה הרב וראיית העולם שלה יש ביכולתה להביא לכל ארגון תועלת רבה דרך הייעוץ והליווי הישיר או המנטורינג לאיש משאבי אנוש הממלא תפקיד בארגון.

 

המוטו המוביל בשיטות העבודה הוא שילוב של הבנה אנושית וייעוצית עם פרקטיקה ארגונית עמוקה. אנו מאמינים בתהליכים מעשיים וממוקדי מטרה שמטרתם להוביל אנשים וארגונים למיצוי היכולת והשגת המטרות האישיות והעיסקיות.

אמי סקליר – מייסדת ומנהלת החברה: "לאור נסיון של כמה עשורים בארגונים בשלבי חיים שונים כמנהלת מחלקת משאבי אנוש וכיועצת לארגונים, לאנשי משאבי אנוש ולאנשים במעברי קריירה, הבנתי את הצורך במתן מענה לכל הנושאים והשירותים תחת בית אחד, זהו חזונה של BSuccess.

במהלך השנים היכרתי ועבדתי עם יועצים עצמאים מיומנים ומנוסים ברחבי הארץ, אשר חולקים עימי את הגישה המאמינה בשילוב שבין ליווי פרקטי ומקצועי לצד אמפטיה ואנושיות. רובם ככולם מילאו אף הם תפקידים משמעותיים בארגונים (בעיקר בתחום משאבי אנוש) במקביל לניסיון משמעותי בייעוץ ואימון לקריירה. לשמחתי, הביעו אנשי מקצוע אלה רצון לשתף עימי פעולה גם במסגרת החברה"