תפריט סגור

צוות היועצים

ענת ברלין

בעלת ניסיון רב בתחום משאבי אנוש, גיוס, ייעוץ וליווי קריירה (מעל 20 שנה)

בתפקידי האחרון (כ 6 שנים) כסמנכ"לית משאבי אנוש עסקתי רבות בגיוס עובדים, בליווי וייעוץ למנהלים. תוך כדי תפקיד זה אני מתנדבת בארגון פעמונים בליווי וייעוץ תעסוקתי.


בעברי שנות ניסיון רבות בחברות השמה, כולל ניהול דסק טכנולוגי לתפקידים בכירים בתעשייה, כך שפגשתי וליוויתי אנשים רבים בצמתי שינוי קריירה בחייהם.


MA בלימודי עבודה, אוניברסיטת תל אביב, BA בסוציולוגיה וייעוץ חינוכי, אוניברסיטת תל אביב
בעלת תעודות בתחום גישור, אימון, טיפול והנחיה בכלי NLP (דרגת MASTER)
במקביל לתחום משאבי האנוש מלווה אנשים בצמתים משמעותיים בחייהם, בכלי ה NLP

ענת שאול

בעלת ניסיון מצטבר של 18 שנים במגוון רחב של תחומי משאבי אנוש ובייעוץ ואימון לפיתוח קריירה. בעלת ההכרות מעמיקה עם חברות שירות ותקשורת ו Call Centers.

בתחום משאבי אנוש – ניסיון בהובלה, ניהול והטמעת שינויים ארגוניים, ייעוץ וליווי מנהלים, שימור עובדים, הקמת תשתיות וניהול גיוס, פיתוח עתודות ניהוליות.

בתחום פיתוח קריירה – ייעוץ, ליווי ואימון מגוון רחב של אוכלוסיות ובעלי תפקידים בשלבים שונים בהתפתחות הקריירה האישית שלהם. לקראת פיטורין/ התפטרות ובחשיבה מחודשת על כיוון הקריירה, ו/או בשלב חיפוש מעשי של משרות ותפקידים.

בעלת M.A בלימודי עבודה, אוניברסיטת ת"א, B.A מדעי התנהגות המכללה למנהל ו-MCI אימון קריירה באיק"א.

משלבת גישה פרקטית יישומית לצד התאמה לצרכים ורצונות אישיים.

שלומית לוי

יועצת ארגונית, יועצת קריירה ופרישה, מגשרת ומנחת קבוצות.

בלמעלה מ- 25 שנות עבודתי כמנהלת משאבי אנוש בארגונים  שונים (היי טק, פיננסים, קמעונאות) ראיתי תמיד אתהפרספקטיבה הארגונית בצד ההתמקדות בפרט, בשאיפותיו ובצרכיו. שילוב זה היהתמיד המוטו של צוותי משאבי אנוש אותם ניהלתי. 

בעלת נסיון עשיר בהנחיית קבוצות מסוגים  שונים, בפיתוח עובדים  ומנהלים, ובליווי אנשי משאבי אנוש במגוון תעשיות וארגונים (צה"ל והמשטרה, תעשיה, פיננסים, היי טק ומגזר ציבורי). בעבודתי בארגונים  גלובליים רכשתי ניסיון רב בסביבה רב תרבותית.

אני מאמינה שהמפתחות למציאת התפקיד הבא בקריירה הינם  הבחירה והפרואקטיביות. בכל שלב ומצב אנו יכולים  לבחור – בעיסוק, במתכונת עבודה (שכיר, פרי לנס, עצמאי, מישרה מלאה או חלקית), בסוג הארגון ועוד. כדי לממש את הבחירה יש להיות פרואקטיביים, "לנהל" את התהליך, להציב יעדים, ליזום ולצאת מ"איזור הנוחות" שלנו.

הנני בעלת תואר שני  בפסיכולוגיה, בוגרת התכנית הדו-שנתית להנחיית קבוצות באוניברסיטת תל אביב, ובוגרת קורס דירקטורים. 

נטע סיימון

מאמנת אישית, מנחת קבוצות וסדנאות, יועצת ארגונית

עד שנת 2005 עסקתי בתפקידים בכירים בניהול מוצרים ושווק בינלאומי בחברות הייטק. הפרישה האישית שלי מעולם ההייטק אשר הצריכה בירור צרכים, רצונות וחלומות בשלב מוקדם יותר בחיי אפשרה לי לעשות את השינוי המדויק לי בקריירה לתחום הייעוץ הארגוני. ממקום אישי זה של קושי בשינוי אני פוגשת אנשים שעוברים שינויים ומעברים (קריירה או כל מעבר אחר) בחייהם, המעונינים להניע תהליכים חדשים, לשנות דפוסים ולקבל כלים משמעותיים להתנהלות אפקטיבית ומיטיבה.

תואר ראשון במתמטיקה ומדעי המחשב, אוניברסיטת תל אביב, תואר שני (בהצטיינות) בתקשורת וטכנולוגיה במערכות חינוכיות, אוניברסיטת תל אביב, MA (לא הושלם) בניהול עמותות, אוניברסיטת בן גוריון, קורס הנחיית קבוצות וקורס אימון אישי עם פן מגדרי.

מתוך הנסיון הרב שנים והרב תחומי שצברתי, גם באקדמיה, גם כמנהלת וגם כיועצת ארגונית, אני משלבת טכניקות וכלים שונים במטרה לעזור ללקוחותי להגשים את עצמם ולמצות את יכולותיהם. אני רואה בתפקידי מחויבות להיות עם לב פתוח, אמפטית וקשובה כדי לאפשר למידה ושינוי..

"חיי אמת הם פגישה… ובכל רגע מתרחש נס ההתחדשות והיצירתיות בכל אדם" (בובר).

מרינה מאלי

יועצת קריירה, מאבחנת תעסוקתית, מאמנת ומנחה.  במהלך 20 שנה איגדתי את הידע והניסיון שלי למודל עבודה ייחודי המשלב את עולמות הייעוץ, האבחון, האימון, ההדרכה ומקנה כלים להגשמה עצמית מוצלחת.

במחצית הראשונה של חיי המקצועיים עסקתי במיון, אבחון והדרכת עובדים בארגונים בתור יועצת ארגונית. וב-12 שנים האחרונות אני מתמחה יותר בייעוץ קריירה, אבחון תעסוקתי ומנחה אנשים המעוניינים לדייק את הדרך למציאת ייעודם ולחיות חיים משמעותיים של סיפוק, הגשמה וצמיחה בקריירה.

בעלת תואר שני .M.A מאוניברסיטת תל-אביב  במנהל ותואר ראשון B.A. מאוניברסיטת בר-אילן במדעי החברה. בוגרת הכשרות רבות, כגון: אבחון ואימון תעסוקתי; הכשרות להכוונה מקצועית וייעוץ קריירה, לימודים; קורסים למקדמי תעסוקה של ג'וינט תב"ת, משרד הרווחה; קורסי הנחיית קבוצות וייעוץ ארגוני ואחרים. 

ידע, מיומנויות והכרות עמוקה עם שוק העבודה רכשתי לא רק באמצעות למידה אלא גם מתוך הניסיון של  20 שנה בייעוץ, אבחון והנחייה בתהליכי בחירת מקצוע ופיתוח קריירה, גיבוש זהות מקצועית ייחודית, הגדרת מטרות תעסוקתיות לצד פיתוח מיומנויות בחיפוש עבודה. וזאת מול מגוון אוכלוסיות: בכירים, צעירים, סטודנטים, חיילים משוחררים, מפוטרים, מובטלים, עולים, פורשים ופנסיונרים. בעלת ניסיון עבודה עם ארגונים ציבוריים, עסקיים וחברתיים, כגון רשויות מקומיות, מרכזים להכוון תעסוקתי, חברות השמה ואחרים. לצד הכרות מעמיקה ורחבה עם תהליכי מיון לקבלה ולקידום בעבודה, תוך התאמת מועמדים לתפקידים ולארגונים שונים. 

אני מאמינה שלכל אחד מאתנו יש מגוון יכולות, כישרונות ייחודיים ופוטנציאל עצום  ושעל מנת להצליח בחיים אנו צריכים להגשים את עצמינו בצורה מלאה. 

סיגל לזרוביץ

 יועצת בכירה, מאמנת אישית, תעסוקתית וניהולית המביאה ידע וניסיון רב ממגזרים ותחומים שונים – עסקי, פרטי, עירוני ומלכ"רים. בוגרת ביה"ס לאימון ממוקד תוצאות של איק"א (בטכניון) – הסמכה כפולה E/MCI. בעלת תואר שני במינהל עסקים (MBA), מרצה, מנחה קבוצות וסדנאות, מדריכה מנהלים וצוותי עובדים רב-מקצועיים, מגשרת, משלבת טכניקות וכלים שונים.

מנחה ארצית של הייעוץ התעסוקתי בעמותת "פעמונים", מייסדת ומנהלת הפורום הצפוני 

של איל"ת (האגודה הישראלית ליעוץ תעסוקתי ופיתוח קריירה) מעל לעשרים שנים  עוסקת בתהליכי יעוץ וליווי תעסוקתי, בארגון, יזום, פיתוח, ניהול והדרכת צוותים. הגעתי לתחום לאחר תהליכים בהם ליוויתי רבים לתוצאות שלא האמינו שהם מסוגלים לכך והבנתי שזהו ייעודי בחיים. 

מודל העבודה שעל פיו אני עובדת הינו מקצועי, יישומי, מעצים ובד"כ קצר. מביאה ערך מוסף של שילוב כלים, מיקוד, יצירתיות ובהירות בתהליך הליווי.  

מתמחה בתחומים הבאים: 

* יעוץ ואימון אישי לשינוי והתפתחות – התמודדות במצבי משבר, העצמה, שיפור ביחסים, ניהול זמן ועוד
* יעוץ ואימון תעסוקתי – ייעוץ קריירה והכוונה ללימודים:  כתיבת קורות חיים, הכנה לחיפוש עבודה ולראיון עבודה, ללקוחות פרטיים ולארגונים. ליווי לקריירה שנייה, לפרישה, מציאת עבודה, הכוונה ללימודים, מציאת ייעוד, קידום וניהול הקריירה המקצועית 

* יעוץ ואימון ניהולי – לכניסה לתפקיד ניהולי, לפתיחת עסק חדש, לשיווק, לניהול מחלקות ועסקים קטנים-בינוניים
* יעוץ ואימון בתחום העמותות והארגונים

אורלי דורון

מאמנת אישית בשיטת סאטיה, מנטורית ומנחת קבוצות. נסיון רב שנים כמנהלת בכירה ויועצת אסטרטגית בארגונים במיגזר הציבורי (ממשלה וארגונים חברתיים) , במהלך שנים אלה יעצתי וליוויתי תהליכים ארגוניים ואישיים של מנהלים ועובדים בכירים.

לאחר שנים רבות של התמחות בשיווק ותקשורת, בגיבוש אסטרטגיה ארגונית ובמיתוג ארגוני ואישי, עשיתי בעצמי שינוי בקריירה, הפכתי משכירה לעצמאית וכיום אני מלווה אנשים בתהליכי שינוי בחיים, בין היתר בתחום הקריירה, התמודדויות במקום העבודה, ניהול מעברים בין מקומות עבודה, פרישה לגימלאות ועוד, באופן שיאפשר לעשות זאת בנינוחות. מסייעת לאנשים לעצב עתיד משמעותי שהולם את רצונותיהם וחלומותיהם תוך מתן דגש לתחושת הגשמה סיפוק והנאה.

בעלת תואר ראשון בגיאוגרפיה ובתקשורת ותואר שני בתקשורת ועיתונות. בוגרת קורס מאמנים ב"אימושיין", ביה"ס להוויה והקשבה וקורס הנחיית קבוצות

 

עפרית כהנא

במשך 25 ניהלתי בארגונים גדולים את תחום משאבי אנוש. ליוויתי והכרתי לעומק עובדים ומנהלים בתרבויות ארגוניות מגוונות: סביבה עיסקית, ציבורית , ממשלתית ואף מגזר חברתי- לכל אדם יש את הייחודיות שלו והמטרות שהגדיר לעצמו ומתוקף תפקידי יכולתי לסייע, לכוון וללוות לעבר השגתן. מציאת השילוב בין התהליכים האישיים והארגוניים הוא האתגר המשמעותי.

בשנים האחרונות כיועצת ארגונית אני מלווה אנשים בהגשמת השאיפות והמטרות שלהם בתחום הקריירה , לצד ייעוץ  והכוונה של מנהלים וצוותים בארגונים. בעידן הנוכחי הדרך הנכונה לשמור על עצמנו חיוניים, סקרניים ורלוונטיים היא באמצעות למידה, התפתחות אישית ועשייה מקצועית כל אלו מאפשרים לנו להרגיש שאנו את היכולת שלנו לידי ביטוי.

לעיתים אנחנו מתקשים למצא לעצמנו את הדרך לשם לבד ואני יכולה לסייע להגיע לתובנות או לסייע ברכישת מיומנויות לחיפוש תפקיד חדש ,ייעוד חדש ו/או התמודדות עם השלב הבא אחרי סיום עולם התעסוקה בגיל פרישה .

טניה רזניקוב

יועצת קריירה, מנחת קבוצות ומפתחת ידע
עוסקת בייעוץ קריירה ובחירת מקצוע כ-15 שנה, עובדת עם מגוון רחב של אנשים בכל קשת הגילאים הנמצאים בצמתי קריירה בשלבים שונים של החיים. מתמחה בתהליכי ייעוץ לעולים חדשים ובמתן כלים להשתלבותם בשוק התעסוקה בארץ.

מפתחת הדרכה ותהליכי למידה לפורשים טריים העומדים לקראת תחילת תקופת החיים החדשה. בונה תוכניות הכנה לפרישה בהיבט הפיננסי והרגשי.

בעבר – ניסיון ניהולי במערכת ציבורית, 10 שנים בתפקיד סגנית מנהל מחלקה באחת העיריות במרכז הארץ.

בעלת תואר ראשון בעבודה סוציאלית ותואר שני במנהל ומנהיגות החינוך, תעודות בלימודי ייעוץ קריירה למבוגרים צעירים והנחיית קבוצות.

אוהבת ומעריכה מגוון, במיוחד מגוון בשוק העבודה.
מתנדבת בתהליכי ייעוץ אישי ליוצאים בשאלה מקהילות חרדיות.

שיסלה פרנקל

יועצת ומאמנת קריירה, מלווה מנהלים ויועצת HR. בעלת תואר ראשון במדעי ההתנהגות, ניהול וכלכלה ותואר שני בסוציולוגיה ארגונית מטעם אונ' בן גוריון בנגב. בוגרת קורס אימון ופסיכולוגיה אינדיבידואלית במכון אדלר.

בעלת ניסיון של למעלה מעשרים שנה במשאבי אנוש, פיתוח ארגוני וגיוס. בעשור האחרון שימשתי כמנהלת משאבי אנוש וחברת הנהלה בחברה תעשייתית ממשלתית. בנוסף הקמתי פונקציית HR בחברה בענף החקלאות, שבה אני משמשת כיום מנהלת משאבי אנוש.
ברקע שלי ניסיון במגוון תפקידים במכון פסיכולוגיה תעסוקתית ובכלל זה אבחון, העברת מרכזי הערכה, ליווי פורשי צה"ל בתהליכי חיפוש עבודה, השמה ויעוץ ארגוני.

כיועצת ומאמנת קריירה, אני מסייעת לאנשים ביצירת מיקוד בבחירת העיסוק הבא שלהם ומלווה אותם בחיפוש עבודה, כתיבת קורות חיים והכנה לראיונות עבודה. כמו כן, אני מלווה מנהלים בדרגי ניהול שונים בכניסה לתפקיד, בעיצוב הזהות הניהולית שלהם, בבניית אסטרטגיות עבודה ובהתמודדות עם אתגרי הניהול.

בעצמי חוויתי מעבר קריירה וגיליתי שהיעוד שלי הוא ללוות אנשים במסע שלהם לעבר דיוק תעסוקתי ואישי, אל המקום שבו ירגישו משמעותיים ותורמים.

אני מאמינה ש"כל דבר אפשר גם אחרת" (אלפרד אדלר, 1933). הבחירה נתונה בידינו!.

מיכל גלבוע

יועצת בכירה לניהול קריירה, בעלת מודל ייחודי בליווי תהליכי קריירה אישיים ואירגוניים, מעברי קריירה, ניהול קריירה, פיתוח מסלולי קריירה מקבילים והכנת פורשים לשלב החדש בחיים.

בעלת תואר ראשון בסוציולוגיה אירגונית ותואר שני בלימודי עבודה.

ניסיון מגוון המתפרש על יותר מ- 20 שנה,  בדיספלינות שונות ובתפקידים משתנים ודינאמיים במשאבי אנוש (ניהול משאבי אנוש, פיתוח מנהלים, גיוס והשמה, הדרכה, רווחה, אחריות חברתית, Talent Managment, תקשורת ארגונית) מארגונים גדולים במשק כמו סלקום, קומברס, אמדוקס, אייס אוטו-דיפו, Better Place ואוניברסיטת בן גוריון בנגב. 

אמא במישרה מלאה ושעות נוספות  ל – 4 בנים..

 

ג'ודי ינוביץ

בעלת כ20 שנות ניסיון בתפקידי משאבי אנוש בכירים בארגוני הייטק,
יועצת קריירה ומאמנת אישית. 

סמנכ"לית משאבי אנוש בעלת הישגים בהובלה ובהקמה של מערכי HR בכלל האספקטים, כולל בניית הנהלות, ליווי תהליכי שינוי וצמיחה ובניית תהליכי אסטרטגיה עסקית, במטרה ליצור סביבת עבודה חיובית ואפקטיבית שתומכת בחזון, בתרבות ובצמיחה של החברה.

עם תשוקה לעזור לאנשים ולארגונים להגשים את מלוא הפוטנציאל שלהם,
במהלך השנים האחרונות אני משלבת את העבודה בארגונים לצד ייעוץ קריירה ואימון אישי.
בתהליכי ייעוץ קריירה אני משלבת הבנה מעמיקה של תהליכים עסקיים עם גמישות מחשבתית ויצירתיות על מנת לעזור לאנשים בצמתים שונים בחייהם המקצועיים, בין אם בתחילת דרכם, במהלך חיפוש עבודה או בשינויי מסלול קריירה. כילידת דרום אפריקה, אני מתמחה בליווי עולים חדשים וותיקים, אך נהנית לעבוד עם אנשים מכל מסלולי החיים ואף רואה את זה כזכות. 

בעלת תואר ראשון BA בפסיכולוגיה ומנהל עסקים מהאוניברסיטה הפתוחה, MBA עם התמחות במשאבי אנוש מהמכללה למנהל, בוגרת קורס אימון לאנשי משאבי אנוש וקורס ייעוץ קריירה מטעם BSuccess.

 

צור קשר