תפריט סגור

I LOVE MY JOB

אוהבת את העבודה שלי. מאד! וכשמכתב כזה מגיע, מתרגשת מאד ומקבלת אנרגיה לעוד הרבה זמן:)

אמי יקרה
מחפש מילים שימחישו את השינוי בחיים שעברתי בזכותך, לא ממש מוצא אבל מנסה, הגעתי אליך אחרי תקופה של 5 שנים בעבודה מתסכלת, עם תחושה מועקה שסחבתי לכל שאר הרבדים בחיים שלי, עם אמונות מגבילות בגובה האולימפוס, עם מחשבות שאני חייב לשקר בראיון עבודה כדי להצליח

מוכרח לציין שלא ממש האמנתי בהתחלה, אבל מה יש להפסיד, בשיחה הראשונה איתך בטלפון הסברתי לך שהמצב קשה ואני מוכן לכוון נמוך כדי שסיכויי הקבלה יעלו, מוכן לעשות הכל על מנת לחזור אחרי 5 שנים לתחום עבודה רציני, לחזור למעגל העבודה שאני מכיר. התעקשת איתי עוד בטלפון שאני צריך לכוון לדברים שאני רוצה ולא להתפשר. ממש לא האמנתי, אבל קבענו להתחיל.

אחרי עבודה כל כך קצרה איתך הבנתי שהייתי מגיע לראיונות עבודה במצב נפשי מסוים שחוץ מלהגיד להם שאני כישלון גמור עשיתי הכל כדי שהם יאמינו שאני כזה, כבר בפגישה הראשונה התחלתי להבין את הראש שלך, בפגישה השנייה כבר התמלאתי בביטחון מסוים, איך אני מחליף מילים מסוימות במילים אחרות, איך שטף הדיבור מתחיל לקבל גוון של הצלחה, ישבתי בבית פעלתי לפי ההנחיות שלך, הביטחון עלה פלאים, כל זאת כשאני נצמד אך ורק לאמת.

כל אלה מילים יפות, את הפידבק האמיתי קיבלתי בכניסה לעבודה הראשונה שזימנה אותי אחרי הפגישות איתך, תהליך העבודה שכלל ראיונות עבודה מרובים ומבחני מיון ובסופו כניסה לאחד הארגונים המובילים במשק בתחום שלי, לתפקיד מפתח.

תודה רבה שסיימת אצלי תקופה חשוכה, מייאשת ומתסכלת אפילו קצת כועס שלא הכרנו קודם
תודה רבה על הכוונה מדוייקת!
את עושה עבודת קודש!!!
משה”

פוסטים קשורים